NIC SIĘ TU NIE DZIEJE 2018

0
599

Poznańska impreza filmowa o najbardziej przewrotnej nazwie wraca do Poznania! NIC SIĘ TU NIE DZIEJE powstaje przy współpracy z trzema poznańskimi kinami studyjnymi – Pałacowym, Rialto i Muzą. Zeszłoroczna edycja była obfita w pokazy przedpremierowe, spektakle z muzyką na żywo, maratony filmowe czy warsztaty. Tegoroczna edycja potrwa od 10 do 14 sierpnia i po raz kolejny jest pełna wspaniałości i atrakcji!

Nic Tu Się Nie Dzieje – teaser

NIC TU SIĘ NIE DZIEJE | wydarzenie nie tylko filmowe w 3 poznańskich kinach studyjnych | 5-9 sierpnia 2016 | www.nictusieniedzieje.plVideo: Vision Tree | Muzyka: Pan Picik

Publisert av Nic Się Tu Nie Dzieje Lørdag 9. juli 2016

Przez cztery pełne dni bogaty program atrakcji zapełni kina fanami dobrego filmu, angażujących warsztatów, ciekawych paneli i dobrego czasu. Rozpoczynający festiwal maraton superbohaterów to tylko wierzchołek góry atrakcji. Warsztaty z samoobrony dla kobiet, ćwiczenia Qigong, workshop z filmu animowanego dla dzieciaków, giełda winyli czy koncerty to propozycje organizatorów na spędzenie ciepłego sierpniowego tygodnia. Poza tymi atrakcjami oczywiście odbędzie się cała masa projekcji filmowych. Na ekrany poza licznymi premierami powrócą takie klasyki jak E.T. Stevena Spilberga, Stowarzyszenie umarłych poetów w reżyserii Petera Weira czy jeden z moich osobistych faworytów ostatnich lat (w szczególności za wakacyjny vibe oraz soundtrack), American Honey.
Jeśli więc jesteście w Poznaniu w pierwszych tygodniach sierpnia i zastanawiacie się gdzie #wartobyć, to festiwal kina NIC SIĘ TU NIE DZIEJE jest idealną odpowiedzią na to pytanie i na pewno zaowocuje pięknie spędzonym czasem!

PEŁEN PROGRAM WYDARZENIA

źródło grafiki: strona organizatora