Dominic Miller, gitarzysta Stinga wystąpi w Poznaniu!

0
657

To już 11 edycja Festiwalu Akademia Gitary!

Festiwal Akademia Gitary to prawie trzy tygodnie koncertów na terenie całej Wielkopolski.
Akademia Gitary to coś więcej niż tylko zestaw muzycznych wydarzeń, których latem możemy naliczyć wiele. Każdego lata festiwal dociera z sześcioma strunami do kilkudziesięciu miejsc Wielkopolski, co czyni go jedynym w Europie tej rangi wydarzeniem muzycznym z gitarą na pierwszym planie. Organizatorem Akademii Gitary jest Stowarzyszenie Wielkopolan Bona Fide – czytamy na stronie festiwalu [klik].

W tym roku odbędzie się wydarzenie towarzyszące Akademii Gitary. 31 sierpnia w Auli UAM, o godzinie 20:00 koncert zagra Dominic Miller, jeden z najpopularniejszych gitarzystów rockowo-jezzowych na świecie, a do tego kompozytor i producent muzyczny.
Szerszej publiczności dał się poznać jako gitarzysta Stinga, z którym występuje od 1990 roku. Obecnie Miller wyrusza w trasę koncertową  promującą solowy album „Silent Light”.
Prężnie rozwijająca się solowa kariera przyniosła kontrakt z elitarną jazzową wytwórnią – ECM. To właśnie jej nakładem w 2017 roku ukazał się najnowszy album „Silent Light”. Choć nie jest to pierwsze solowe wydawnictwo Millera, to wydaje się być jego najbardziej autorskim projektem.

Materiał został skomponowany podczas przejażdżek rowerowych po urokliwej Prowansji, w której muzyk aktualnie zamieszkuje.

Koncert Dominica Millera organizowany jest przez Good Taste Production.
Bilety w cenach: 79 zł (strefa D), 99 zł (strefa C), 129 zł (strefa B), 149 zł (strefa A)
Bilety dostępne na: www.eventim.pl/goodtaste, www.goodtaste.bilety24.pl, www.ebilet.pl oraz w CIM, sklepach sieci Empik, Saturn i Media Markt.

Nie wiesz, jak ruszyć z biznesem? Dowiedz się!