Koncert Sepia Ensemble i Salon Sąsiedzki

0
678

Źródło: Estrada Poznańska

Przyszedł czas na Kulturalny weekend nr 8!

Tydzień temu pisaliśmy o Kulturalnym Starym Rynku, weekendzie nr 7, a już jutro rozpoczyna się weekend 8. Jak poprzednim razem mamy dla Was informacje o tym co się będzie działo w weekend na poznańskim Starym Rynku.

Kolejny weekend z Kulturalnym Starym Rynkiem będzie zarazem pierwszym spotkaniem z cyklem Kameralny Poznań. W sobotni wieczór w pałacu Działyńskich wysłuchamy koncertu zespołu Sepia Ensemble. Dwunastoosobowa formacja specjalizuje się w wykonywaniu muzyki współczesnej. Ponadto czeka nas kolejne śniadanie i słodkie w salonie Sąsiedzkim – zdradza R. Wąsowicz

18 sierpnia, godzina 11:00, ul. Zamkowa – Śniadanie w Salonie Sąsiedzkim
19 sierpnia, godzina 14:00, ul. Zamkowa – Słodkie w Salonie Sąsiedzkim
19 sierpnia, godzina 19:00, pałac Działyńskich, Sepia Ensemble // Kulturalny Stary Rynek – koncert

KAMERALNY POZNAŃ II- Fundacja Świat Możliwości przygotowała cztery wydarzenia w ramach Kulturalnego Starego Rynku.

19 sierpnia o godzinie 19:00 odbędzie się pierwsze z czterech wydarzeń, czyli koncert Sepia Ensemble. Sepia Ensemble to zespół specjalizujący się w wykonawstwie muzyki współczesnej. Powstał w 2012 roku z inicjatywy Artura Kroschela i Rafała Zapały, a w jego skład wchodzą absolwenci oraz studenci Akademii Muzycznej im. I. J. Paderewskiego w Poznaniu, których łączy szczególne zainteresowanie i pasja wykonywania muzyki najnowszej.

Źródło: Estrada Poznańska

Bardzo wszystkich zapraszamy do udziału w wydarzeniach i zachęcamy do zajrzenia na naszą stronę za tydzień, aby dowiedzieć się co szykuje dla nas kolejny weekend!

Nie wiesz, jak ruszyć z biznesem? Dowiedz się!