Patryk Hardziej w TŁOK Kawiarnia

0
1186

TŁOK Kawiarnia to niegdyś mały lokal ze świetną kawą i grami planszowymi umiejscowiony na poznańskich Jeżycach. Aktualnie funkcjonuje w Gdyni, gdzie poza świetnymi sernikami i rozkosznymi dripami nacieszymy oko i ucho wielorakimi wydarzeniami. W piwnicy lokalu odbywają się pokazy kinowe, na ścianach można oglądać pracę artystów z różnych dziedzin twórczych, a to wszystko w akompaniamencie spokojnych dj setów.

Tym razem TŁOK zaprasza na już szesnasty wernisaż, gdzie będzie można zapoznać się z grafikami artysty ilustratora z Gdyni, Patryka Haradziej. Na wernisażu będzie możliwość spotkania się w twórcą, porozmawiania i posłuchania chillowej muzyki.
25 sierpnia o godzinie 19:00 w TŁOK Kawiarnia!

Patryk Hardziej – działający międzynarodowo, multidyscyplinarny ilustrator, projektant grafik oraz researcher. Wykładowca Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku oraz założyciel kursów pod patronatem Karola Śliwki „Sztuka Projektowania”. Pomysłodawca i kurator Drugiej Ogólnopolskiej Wystawy Znaków Graficznych, międzynarodowej wystawy polskiego designu, która odbyła się w pięciu krajach, nagrodzonej „Projektem Roku 2016”. Ma na koncie współpracę m.in. z takimi markami i instytucjami jak: Amnesty International, British Airways, BMW, Costa Coffee, Coca-Cola, Mini, New Scientist Magazine, Bertagnolli, Mondadori Libri, Narodowa Galeria Sztuki Zachęta, Muzeum Emigracji w Gdyni, Centrum Designu Gdynia, Ministerstwo Obrony Cywilnej i Zarządzania Kryzysowego Nowej Zelandii.

wydarzenie

strona artysty