Siódmy Kulturalny weekend

0
626

Źródło: Estrada Poznańska

Jutro, tj. piątek 10 lipca rozpoczyna się siódmy Kulturalny weekend w ramach Kulturalny Stary Rynek, o którym pisaliśmy tutaj: [klik].

W ten weekend zaplanowano osiem spotkań, które rozpocznie koncert Orkiesty Prowincjonalnej. Odbędzie się on o godzinie 19, Scena na Quadro. 

Muzycy piszą o sobie: Nietuzinkowa propozycja podania literackiego tekstu w eklektycznej, muzycznej ramie. Każdy muzyk wnosi do ORKIESTRY siebie, eksponując jednak głównie to, co w nim wygniecione, menelskie i wstydliwe na co dzień.

11 sierpnia, godzina 12:30, Teatr Fuzja „Co w szafie piszczy” – Scena na Quadro

12 sierpnia, godzina 12:30, Teatr Fuzja „Odkrywcy” – Scena na Quadro

Źródło: Estrada Poznańska

Warto pamiętać, że bajki prezentowane przez Teatr Fuzja to nie tylko rozrywka. Każda z nich niesie ze sobą pewien przekaz edukacyjny.

11 sierpnia, godzina 17:00, Dziedziniec Szkoły Baletowej, Mam Talent! – latynoskie szaleństwo – koncert.

Victor Baeza i jego utalentowani goście. Anita Hoffman i Enrique Neyra na Państwa życzenie zagoszczą na naszej scenie po raz kolejny.

„Będzie tam na Was czekać woda oraz kawa i ciasto. Odbędą się także konkursy z nagrodami ufundowanymi przez: KAWA z ciachem, kosmetyki Abant Sklep i Hurtownia Kosmetyczna Poznań , lody u Lodziarnie Giovanni Volpe , limitowane torby z Kulturalny Stary Rynek i wiele innych ciekawostek czekają na zwycięzców ” – informuje koordynator projektu.

Źródło: Estrada Poznańska

12 sierpnia, godzina 8:00, Architektura o poranku FOTOSPACERy Staromiejskie FOTSPoT – Kulturalny Stary Rynek 2018 (start Scena na Quadro)

Spacery odbywają się w niedzielę przed południem. Po każdym fotospacerze, w ciągu 7 dni uczestnicy będą mieć za zadanie przesłać nam do do 5 wybranych i przygotowanych do prezentacji fotografii. Zdjęcia z każdego Fotospaceru będą również oceniane przez przedstawiciela Związku Polskich Artystów Fotografików oraz FOTSPOT by łącznie z najpopularniejszym zdjęciem wybranym przez internautów na Instagramie stworzyć kolekcję 3 fotograficznych pocztówek tematycznych – mówi Pan Rafał.

Wydarzenie kierowane jest dla wszystkich, którzy mają ochotę na robienie zdjęć podczas spaceru.

11 sierpnia, godzina 11:00, ul. Zamkowa – Śniadanie w Salonie Sąsiedzkim

12 sierpnia, godzina 14:00, ul. Zamkowa – Słodkie w Salonie Sąsiedzkim

Kolejny weekend z Salonem Sąsiedzkim usytuowanym na świeżym powietrzu w okolicach ulicy Zamkowej. Co tym razem przygotują dla gości pomysłodawcy projektu? Na pewno nie zabraknie dobrej muzyki i przekąsek serwowanych przez szefa Kuchni Dragona. Wszystkich miłośników spotkań plenerowych, pysznej kawy, czy poznańskich przekąsek już zapraszamy do Salonu. Wstęp wolny, a przekąski i napoje serwowane są oczywiście za darmo! – zapraszają organizatorzy.

Ekipa F7 również zaprasza! I być może do zobaczenia na jednym z wydarzeń. 😉

Nie wiesz, jak ruszyć z biznesem? Dowiedz się!