Kulturalne wakacje

0
647

11 weekendów, 70 wydarzeń i blisko dziesięć tysięcy osób. To liczby czwartego sezonu Kulturalnego Starego Rynku. Projektu, który właśnie miał swój finał.

Czwarty sezon KSR był sukcesem!

Podczas 11 weekendów Kulturalnego Starego Rynku odbyło się blisko 70 wydarzeń. Szeroka oferta projektu spowodowała, że jego odbiorcami były wszystkie grupy wiekowe.

Wielką popularnością cieszyły się także Fotospacery Staromiejskie przygotowane przez Fotspot. Jednym z najciekawszych wydarzeń, które bez wątpienia zrobiło ogromne wrażenie na poznaniakach i turystach było nocne przedstawienie Teatru Fuzja. Spektakl na płycie Starego Rynku zgromadził tłumy widzów. Począwszy od najmłodszych fanów – wszak grano spektakl Alicja na podstawie „Alicji z krainy czarów” – poprzez bawiącą się na rynku młodzież, a skończywszy na seniorach.

PRZECZYTAJ TAKŻE: INSTASTORY ZWIĘKSZAJĄCE ZASIĘGI

Kulturalny Stary Rynek bez wątpienia spełnia swoje założenie. Pozytywnie zmienia oblicza Starego Miasta w Poznania. Dzisiaj poznaniacy i turyści starówkę kojarzą już z niezliczoną ilością kulturalnych rozrywek. Cieszy także zaangażowanie w projekt okolicznych przedsiębiorców, którzy wychodzą poza cele komercyjne włączając się w przedsięwzięcia kulturalne.

SPRAWDŹ STRONĘ: F7GDAŃSK

Producentem całego projektu jest Estrada Poznańska, mecenat nad nim sprawuje Miasto Poznań.

Źródło art.: R. Wąsowicz
Źródło zdj.: Estrada Poznańska

Nie wiesz, jak ruszyć z biznesem? Dowiedz się!