Ostatni weekend z Kulturalny Stary Rynek

0
653
20180811 Kultrualny Stary Rynek 2018 - obsługa fotograficzna f/ Marek Zakrzewski

Ostatni kulturalny weekend w tym roku zakończymy Kulturalnym Lunchem, na którym zagrają niezastąpieni Dixie Company! W trakcie koncertu odbędzie się także pokaz taneczny grupy artystów związanych z Retro Dance Studio!

PRZECZYTAJ TAKŻE: WERANDA JAKO PIERWSZA REZYGNUJE ZE SŁOMEK 

W czasie lunchu serwowane będą darmowe przekąski, ale to nie wszystko. 11 weekend rozpocznie się już dzisiaj, dwoma koncertami:

7 września, godzina 17:00, Dziedziniec OSB/Sala, Cały ten zgiełk– koncert
Ostatnie letnie spotkanie z Przystankiem na ul. Gołębiej będzie wesołym jazzowym zgiełkiem. Jazz w tańcu i w piosence na do widzenia i być może do zobaczenia w przyszłam roku? Kto nie widział musicalu All that jazz koniecznie musi się pojawić. Kto widział będzie na pewno.

7 września, godzina 19:00, Scena na Quadro, Projekt Gonzo&Brzoza
Projekt „Gonzo&Brzoza” to kooperacja poznańskich muzyków: Jakuba Woźniaka (Dyzmatronik) oraz Adama Brzozowskiego (Snowman). Muzycy w swojej twórczości mocno nawiązują do o klimatów dubbowych, ale w ich brzmieniu nie brakuje również elektroniki z pazurem oraz harmonicznych melodii. Całość podlana mocnym tekstem. Gościnnie na premierowym koncercie zagra na trąbce Kacper Grzanka.

W sobotę ostatnie spotkanie z Teatrem Fuzja, a w niedzielę podwieczorek w Farze Poznańskiej.

SPRAWDŹ STRONĘ: F7CITY

8 września, godzina 12:30, Scena na Quadro – „Żubr Pompik”, Teatr Fuzja – Ostatnie w tym roku spotkanie w ramach Kulturalnego Starego Rynku z aktorami Teatru Fuzja. Tym razem na Scenie na Quadro na najmłodszych będzie czekał na Żubr Pompik

9 wrzesień, godzina 12:30, Scena na Quadro, Dixie Company (koncert połączony z Małą Akademią Jazzu) – Kulturalny Lunch

9 września, godzina 20:00, Fara Poznańska – Kameralna klasyka – koncert                                      Ostatnie wydarzenie z czteroodcinkowego cyklu przygotowanego przez Fundację Świat Możliwości. Tym razem czeka nas koncert w poznańskiej Farze. Wystąpią Anna Budzyńska – sopran, Wojciech Jeliński – puzon oraz Agnieszka Tarnawska – organy.

Wybieracie się? 😀

Źródło zdj.: Estrada Poznańska

Nie wiesz, jak ruszyć z biznesem? Dowiedz się!