W tym roku 1 październik to nie tylko początek roku akademickiego, ale także początek świętowania setnych urodzin Uniwersytetu w Poznaniu.
Obchody rozpoczną się o godzinie 10, kiedy to w Auli Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza odbędzie się wspólna inauguracja czterech Uczelni: Uniwesytetu im. Adama Mickiewicza, Uniwersytetu Przyrodniczego, Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego oraz Akademi Wychowania Fizycznego im. Eugeniusza Piaseckiego.
PRZECZYTAJ TAKŻE: Smaki świata w Poznaniu
Uroczysta Inauguracja Roku Akademickiego 2018/2019 to dopiero początek. W związku z obchodami Jubileuszu 100-lecia przygotowano wiele wydarzeń sportowych, czy też naukowych.
Już dziś, dla wszystkich lubiących czytać książki mamy spis wykładów otwartych, organizowanych przez Bibliotekę Uniwersytecką.
SPRAWDŹ STRONĘ: F7CITY
Dla tych z Was, którzy interesują się architekturą polecamy wykład pt.: „Architektura gmachu Biblioteki Uniwersyteckiej w Poznaniu”, który odbędzie się 14 listopada o godzinie 17:30.
Źródło zdj.: BU
Źródło zdj. głównego: [klik]
Nie wiesz, jak ruszyć z biznesem? Dowiedz się!