Sklep ZERO WASTE na Jeżycach

0
1831
Zdrowa żywność, pochodząca z upraw rolnictwa ekologicznego i wspaniała idea.

Pierwszy sklep BIOrę znajduje się na Garbarach, ale już dzisiaj otwarcie drugiego punktu! Poznańskie Jeżyce zyskały kolejne świetne miejsce dla osób lubiących jeść smacznie i zdrowo.

Czy słyszeliście o naszym BIOrę? To jeden z niewielu sklepów Zero Waste w Polsce z żywnością ekologiczną na wagę. Działamy w taki sposób, aby zapewniać łatwy dostęp do najlepszej jakości jedzenia i promować zdrowy sposób odżywiania przy jednoczesnym jak najmniejszym generowaniu odpadów. Nasza misja zakłada powstanie wielu takich sklepów jak BIOrę. Póki co zaczynamy od drugiego punktu!!!

Serdecznie wszystkich zapraszamy na otwarcie nowego sklepu BIOrę w Poznaniu na ul. Kościelnej 15! Zaczynamy działać w najbliższą sobotę od 10:00 do 15:00

SPRAWDŹ NASZĄ STRONĘ: F7CITY

BIOrę reklamuje siebie jako „sklep z misją”, ponieważ dostaniemy tam nie tylko żywność, ale też kosmetyki do domu oraz akcesoria ZERO WASTE.

Zastanawiacie się czym jest zero waste? Jest to nieprodukowanie śmieci. I choć ciężko mi uwierzyć, że jesteśmy w stanie całkowicie przestać je wytwarzać, to ograniczenie ich wydaje się bardzo możliwe. Jest to powód, dla którego warto odwiedzić sklep i dowiedzieć się na jakiej zasadzie te akcesoria działają. Podobno jest to coś co zmienia życie na lepsze. Brzmi ciekawie i z pewnością pomoże naszej planecie. Kto się pisze na takie rozwiązanie? 😀

PRZECZYTAJ TAKŻE: ECO PROJEKT WERANDA FAMILY

Źródło art.:  OTWARCIE BIOrę

Nie wiesz, jak ruszyć z biznesem? Dowiedz się!