Deszczowe dni w Poznaniu. Co robić, gdzie pójść?

0
1733
Krótkie dni, brak słońca, jest pochmurno, wieje wiatr i pada. Większość z nas ma wtedy ochotę położyć się do łóżka z ciepłą herbatą i odpalić Netflixa.

Jesień nie zna litości, to właśnie wtedy najbardziej nam się nie chce. Brak słońca i zimno na większość z nas nie działa najlepiej, ale pamiętajcie, że nie można dać się załapać jesiennej chandrze.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Zombie maraton w Kinie Muza

Przygotowaliśmy dla Was listę atrakcji i miejsc, w które warto się udać, gdy pogoda za oknem nie rozpieszcza.

 1. Palmiarnia Poznańska 
  Fot: źródłoPalmiarnia Poznańska owarta jest codziennie od wtorku do niedzieli. Jest to jeden z najstarszych europejskich ogrodów tego typu. W palmiarni zobaczymy tysiące różnych roślin. Jest to prawdziwa miejska dżungla.
 2. Papugarnia KakaduFot: źródłoWiedzieliście, że mamy w Poznaniu papugarnie? Co więcej, w październiku wprowadzili specjalne zniżki dla zwiedzających!

  Fot: źródło

 3. Muzeum Narodowe w Poznaniu 
  Fot: źródło

  Muzeum Narodowego w Poznaniu nikomu przedstawiać nie trzeba. Istnieje od 1857 roku i należy do najstarszych i najważniejszych muzeów w Polsce. Jeśli ktoś z Was dawno w nim nie był, to koniecznie musi się wybrać, ponieważ od ponad miesiąca w muzeum można podziwiać nowe obrazy.

 4. Kino Muza
  Fot: źródło

  Kino Muza istnieje od 100 lat i jest to jedno z nielicznych kin, które zachowały swój tradycyjny wygląd i repertuar. Dlaczego warto wybrać to kino zamiast sieciówki? Na korzyść Kino Muza z pewnością przemawia fakt, że jego repertuar znacznie różni się od pozostałych.

Jaki jest Wasz sposób na spędzenie pochmurnego dnia? 🙂

SPRAWDŹ TAKŻE: f7wroclaw

Nie wiesz, jak ruszyć z biznesem? Dowiedz się!