„Wszystko co złe” TOUR | Sarius, relacja z koncertu.

0
2179
Sarius, właściwie Mariusz Golling, to polski raper, który zadebiutował w 2013 roku albumem „Blisko leży obraz końca”. W ciągu pięciu lat artysta wydał sześć płyt i cztery EPki, ale prawdziwie doceniony został dopiero rok temu.

„Antihype”, to płyta, która przyniosła prawdziwe uznanie reprezentantowi częstochowskiej sceny hip-hopowej. Minął rok, a Mariusz wrócił do Poznania z koncertem promującym jego ostatnie dzieło „Wszystko co złe”.

Sarius, choć sam uważa, że nie jest przykładem do naśladowania, konsekwentnie dążył do tego, aby znaleźć się na szczycie. W roku 2016 raper ogłosił, że rezygnuje z muzyki, a jego płyta „I żyli krótko i szczęśliwie” jest ostatnim dorobkiem w jego karierze. Po akcji jego przyjaciół, którzy wywieźli go do studia, w którym w pięć dni nagrał EPkę zatytułowaną „Czasem EP”, postanowił wrócić do gry.

Dedykuję ten materiał Gibbsowi i przyjaciołom, którzy na wieść o mojej depresji twórczej dosłownie porwali mnie z domu i wywieźli do studia pod Gliwicami. Dokładnie 5 dni później niniejszy materiał był już napisany i nagrany – nie żartuję. Następnie fanom, którzy obdarzyli mnie skrzydłami, dziękuję, bez Was naprawdę nie chciałem tego robić. […] Lepszego mnie jeszcze nie słyszeliście, już się stąd nigdzie nie zawijam.

Faktycznie, od tamtego momentu Sarius pnie się w górę. Podczas koncertu w Poznaniu, który odbył się w Klubie u Bazyla, wspomniał o tym, że półtora roku temu grał w tym samym miejscu dla 15 osób. Warto dodać, że piątkowy koncert został wyprzedany.

Fani biorący udział w koncercie z pewnością się nie zawiedli. Podczas tej godziny mieliśmy okazję posłuchać zarówno starego, jak i nowego repertuaru. Raper jak zawsze dał z siebie dużo energii, którą zaraził pozostałych uczestników koncertu. Podczas imprezy wiele razy dziękował przybyłym za tak liczne wsparcie.

Dzisiaj tj. 17.11.2018, Sarius zagra kolejny koncert, tym razem w Łodzi.

SPRAWDŹ NASZĄ STRONĘ: f7łódź

Nie wiesz, jak ruszyć z biznesem? Dowiedz się!