Kup bilet na największe święto fantastyki już teraz!

0
1135
Już za kilka miesięcy Poznań po raz kolejny stanie się stolicą fantastyki.  Zrób sobie prezent gwiazdkowy i kup bilet na wydarzenie już teraz!

Pyrkon to największa w Polsce impreza przeznaczona dla fanów fantastyki. To wtedy do Poznania przyjeżdża kilkadziesiąt tysięcy osób z całego kraju, aby świętować i dzielić się swoim zamiłowaniem do gier, filmów, komiksu i literatury.

Więcej o Pyrkonie możecie przeczytać w naszym artykule Największy Festiwal Fantastyki odbywa się w Poznaniu!  Jakub Orłowski, jeden z organizatorów zdradził nam, dlaczego warto tam być!

Wszystkich, którzy chcą odwiedzić Fantastyczne Miejsce Spotkań odsyłamy na stronę https://pyrkon.pl/kup-bilet/ w celu zakupienia biletu!
Czekają tam na Was trzydniowe karnety w cenie 99zł oraz pakiet specjalny, w którego skład wchodzą: bilet na 3 dni Pyrkonu, koszulka full print, kostka Jumbo, osobne wejście na teren Festiwalu.

Nie zapominajmy także o FAN TICKET! FanTicket to prawdopodobnie najpiękniejsza pamiątka z wydarzenia, na które tyle czekałeś. Druk wysokiej jakości i wyjątkowy projekt powoduje, że FanTicket jest idealnym pomysłem na prezent! Zaprojektowane w kolorze FanTickets są drukowane na niepowtarzalnym blankiecie i reprezentują prawdopodobnie najlepsza alternatywę w stosunku do zwyczajnych biletów – czytamy na stronie.

Zdjęcia: źródło

Nie wiesz, jak ruszyć z biznesem? Dowiedz się!