Poznańska firma eventowa organizuje wielki koncert w Krakowie!

0
652

Współpracowali z Dawidem Podsiadło, Taco Hemingwayem, Brodką i wieloma innymi gwiazdami. Good Taste Production to jedna z agencji koncertowych z siedzibą w Poznaniu.

GTP organizuje ponad 200 eventów rocznie. W maju 2019 roku zorganizują swój wymarzony koncert angielskiego zespołu muzycznego.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Czego szukali Polacy w 2018?

Jamiroquai, pionierzy gatunku future funk i autorzy najpopularniejszych piosenek XX wieku, takich jak „Virtual Insanity”, czy „Cosmic Girl” już niedługo zawitają do Polski! Kultowy zespół wystąpi 23 maja 2019 r. w TAURON Arena Kraków.

Zdj: źródło

Uwielbiany przez rzesze fanów w Polsce i na świecie zespół został założony na początku lat 90 przez charyzmatycznego Jay Kaya. Zadebiutowali krążkiem „Emergency on Planet Earth” w 1993 roku, na zawsze odmieniając postrzeganie muzyki pop. To właśnie tym albumem do dziś inspirują się kolejne pokolenia podobnych gatunkowo artystów. Jedyne w swoim rodzaju koncerty Jamiroquai, podczas których na scenie towarzyszyli im m.in. Diana Ross czy Stevie Wonder, przeszły do historii jako jedne z największych wydarzeń swoich czasów. Zapoczątkowana w latach 90. fala popularności nie słabnie do dziś.

Jamiroquai na swoim koncie ma prestiżowe nagrody, takie jak Grammy czy Brit Awards, a ich albumy są znakomicie przyjmowane zarówno przez publiczność, jak i przez krytyków. W ciągu wielu lat swojej działalności scenicznej zespół sprzedał ponad 25 milionów albumów na całym świecie, zapisując się tym samym w Księdze rekordów Guinnessa jako autorzy najlepiej sprzedającego się albumu funk wszech czasów.

Zdj: źródło

SPRAWDŹ NASZĄ STRONĘ: cityrozrywka

JAMIROQUAI
23 maja 2019 roku, godz. 20:00 (czwartek)
TAURON Arena Kraków, ul. Stanisława Lema 7, Kraków

Bilety w cenie: miejsca stojące: 269 zł (płyta); miejsca siedzące: 149 zł (strefa C), 229 zł (strefa B), 289 zł (strefa A), 899 zł (strefa VIP).
Bilety dostępne na: www.eventim.pl/goodtaste oraz w sklepach sieci Empik, Saturn i Media Markt. Bilety dostępne od 7.12.2018 (godzina 10:00).

Zdjęcie główne: źródło

Nie wiesz, jak ruszyć z biznesem? Dowiedz się!