Przeżyj swój amerykański sen. | Work&Travel

0
665
Work&Travel to dla wielu najlepsza możliwość zwiedzenia Stanów Zjednoczonych i spełnienia swojego amrykańskiego snu. Jeśli chcesz zdobyć międzynarodowe znajomości, pomieszkać w Ameryce i poczuć się jakbyś był jednym z nich, ten program jest dla ciebie.

Work&Travel stworzono przez amerykański Departament Stanu. Jego celem jest umożliwienie poznania studentom kultury Stanów Zjednoczonych, zdobycie doświadczenia czy podszkolenia języka angielskiego.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Największy Festiwal Fantastyki odbywa się w Poznaniu!

W&T to program, który zmienił moje postrzeganie ludzi innych narodowości, nauczył radzić sobie w każdych warunkach i czerpać z tego radość. Zmienil moje patzenie na świat, poszeżył horyzonty. Choć brzmi to banalnie sami przekonacie się biorąc w nim udział, że to wiecej niż tylko słowa zachęty i kolejny banał. Założeniem programu jest wymiana kulturowa oraz podniesienie umiejętności językowych. Oczywiście program spełnia je, a dodatkowo daje znacznie więcej. Pozwala na zawiązanie znajomości z amerykanami i nie tylko, ponieważ mnogość narodowości jest olbrzymia i na każdym kroku odczuwalna. myślę, że to jeden z fenomenów, który czyni ten kraj tak intresującym. – zachęca jedna z uczestniczek work&travel.

Chcielibyście dowiedzieć się więcej? Już 6 grudnia, o godzinie 19 na Wydziale Matematyki i Informatyki UAM odbędzie się spotkanie informacyjne o programie.

SPRAWDŹ NASZĄ STRONĘ: f7warszawa

Link do wydarzenia: FACEBOOK, WYDARZENIE

Zdjęcia: źródło

Nie wiesz, jak ruszyć z biznesem? Dowiedz się!