Popularny youtuber otworzył studio Poznaniu.

0
1457

Jakiś czas temu w Poznaniu powstało nowe miejsce przeznaczone dla osób szukających kreatywnych przestrzeni.

Igor Szwęch, szerzej znany jako Wielmożny Igor to polski youtuber, który kilka miesięcy temu otworzył w Poznaniu Prolog. Studio, kreatywną przestrzeń. Właściciel studia od kilku lat zajmuje się fotografią i filmem, które są jego pasją. Już na pierwszy rzut oka widać, że artysta poważnie traktuje, to czym się zajmuje i wkłada w swoją twórczość sporo pracy.

Posiadam wieloletnią pasję którą rozwijam każdego dnia. Na swoim koncie mam współprace z największymi światowymi markami. Prolog. to projekt który ma za zadanie zmienić świat, przynajmniej w małym stopniu. Jest efektem wewnętrznej potrzeby stworzenia czegoś więcej. – czytamy na stronie.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Poznań podróżniczą stolicą polski. | Wywiad, Festiwal Podróżniczy Śladami Marzeń

Kilka zdjęć wykonanych przez Igora:

Zdjęcia pochodzą ze strony Prolog.

Na ten moment w studiu pracuje jeszcze Weronika, która zajmuje się mediami społeczenościowymi studia oraz prowadzi jego kanał na Youtube. Dziewczyna studiuje na Uniwersytecie Artystycznym w Poznaniu i posiada wiedzę w obrębie fotografii cyfrowej i analogowej.

SPRAWDŹ NASZĄ STRONĘ: F7WROCŁAW

Co oferuje Prolog.? Studio można wynająć na własne potrzeby, umówić się na sesje zdjęciową wykonaną przez Igora czy też wziąć udział w warsztatach fotograficznych, podczas których poznasz między innymi techniki operowania światłem.

Zdjęcie główne: źródło

Nie wiesz, jak ruszyć z biznesem? Dowiedz się!