Anna Lewandowska otworzyła lokal w Posnani!

0
1437
Anna Lewandowska najpierw otworzyła Healthy Store by Ann w Warszawie, a teraz przyszedł czas na Poznań!

Dzisiaj, tj. 21.02.2019 r. w Centrum Handlowym Posnania otwarto Healthy Store, który jest kolejnym przedsięwzięciem w karierze Anny Lewandowskiej i wielkim krokiem naprzód dla marki Foods by Ann.

Zdj: źródło

PRZECZYTAJ TAKŻEKulturalny Stary Rynek 2019

W poznańskiej galerii będziecie mogli spróbować jedzenia znajdującego się w ofercie sklepu: świeżych smoothies, przekąsek, kawy, deserów i orzeźwiających soków. To właśnie tam dostaniecie także naturalne produkty marki.

Natalia, która prowadzi Instagram Smaki Warte Poznania napisała na swoim koncie „Pierwsza w Poznaniu kawiarnia @annalewandowskahpba OTWARTA! Zamysł jest taki, aby docelowo stworzyć sieć zdrowych i minimalistycznych kawiarni w całej Polsce. Koncept nawiązuje do znanych „healthy cafes” obecnych w największych stolicach zachodnich metropolii. Mamy wrażenie, że w @healthy_store_by_ann jednak jeszcze czegoś brakuje. Nam zdecydowanie brakuje szerszej oferty kulinarnej, choćby kilku pozycji śniadaniowo-lunchowych, które obecne są w kawiarnii w warszawskim Wilanowie i które w nieco większym stopniu zaspokoją głód. Sami (wbrew pozorom) nie jemy wiele, a w tym przypadku stosunek ceny do wielkości porcji jest nieco zbyt zawyżony. Na razie zjecie tutaj głównie słodkości w wersji fit oraz wypijecie smoothies i soki wyciskane metodą cold press. Jak sama nazwa wskazuje HEALTHY STORE BY ANN to również sklep, w którym zaopatrzycie się we wszystkie produkty @foods_by_ann.  Kawiarnię znajdziecie w galerii handlowej @posnania_ na pierwszym piętrze tuż przy butiku @bizuufashion. Sprawdźcie koniecznie i dajcie znać jak Wam smakuje. My trzymamy kciuki za rozwój, bo fala zdrowych punktów na mapie kraju bardzo nam się podoba! Wymaga tylko dopracowania.”

View this post on Instagram

Pierwsza w Poznaniu kawiarnia @annalewandowskahpba OTWARTA! 🌿🌸 Zamysł jest taki, aby docelowo stworzyć sieć zdrowych i minimalistycznych kawiarni w całej Polsce ✊🏼 Koncept nawiązuje do znanych „healthy cafes” obecnych w największych stolicach zachodnich metropolii 🌎 Mamy wrażenie, że w @healthy_store_by_ann jednak jeszcze czegoś brakuje 😕 Nam zdecydowanie brakuje szerszej oferty kulinarnej, choćby kilku pozycji śniadaniowo-lunchowych, które obecne są w kawiarnii w warszawskim Wilanowie i które w nieco większym stopniu zaspokoją głód 🙆🏼‍♀️ Sami (wbrew pozorom 🙈) nie jemy wiele, a w tym przypadku stosunek ceny do wielkości porcji jest nieco zbyt zawyżony 🤷🏼‍♀️ Na razie zjecie tutaj głównie słodkości w wersji fit oraz wypijecie smoothies i soki wyciskane metodą cold press 🍋 Jak sama nazwa wskazuje HEALTHY STORE BY ANN to również sklep, w którym zaopatrzycie się we wszystkie produkty @foods_by_ann 🛒 Kawiarnię znajdziecie w galerii handlowej @posnania_ na pierwszym piętrze tuż przy butiku @bizuufashion 📍 Sprawdźcie koniecznie i dajcie znać jak Wam smakuje 😚 My trzymamy kciuki za rozwój, bo fala zdrowych punktów na mapie kraju bardzo nam się podoba! Wymaga tylko dopracowania ✊🏼 #smakiwartepoznania #healthystorebyann #annalewandowska #hpba #vegan #healthy #eatclean #cleaneating #zdrowejedzenie #zdrowo #yummy #food #foodgasm #foodlover #foodstagram #dieta #motywacja #veganfood #bezcukru #bezglutenu #glutenfree #fitlunch #czystamicha #wiemcojem #healthysweets #posnania #poznan #poznań #poznanmiastodoznan

A post shared by Smaki Warte Poznania (@smakiwartepoznania) on

Nie wiesz, jak ruszyć z biznesem? Dowiedz się!

Koniecznie odwiedź www.f7krakow.pl