Kulturalny Stary Rynek 2019 – rusza nabór wniosków!

0
769
20180811 Kultrualny Stary Rynek 2018 - obsługa fotograficzna f/ Marek Zakrzewski

W 2019 roku odbędzie się już piąta edycja imprezy, której producentem jest Estrada Poznańska.

W poprzednich odsłonach łącznie odbyło się blisko 270 koncertów, wystaw i przedstawień plenerowych. Cykl spopularyzował i na nowo odkrył dla turystów i mieszkańców Poznania takie miejsca jak Dziedziniec Szkoły Baletowej czy ulicę Jana Baptysty Quadro. Na tej ostatniej usytuowana została Scena na Quadro, która stała się sercem projektu. Wstęp na wszystkie wydarzenia jest wolny.

W związku z tym Estrada Poznańska zaprasza do składania ofert na cykliczne wydarzenia kulturalne, które będą odbywać się na płycie Starego Rynku lub uliczkach znajdujących się w bezpośrednim sąsiedztwie płyty Starego Rynku.

Kultrualny Stary Rynek 2018 – obsługa fotograficzna f/ Marek Zakrzewski

W puli konkursu jest 120 tys. zł. Wnioski można składać od 1 lutego do 18 marca 2019 roku.
Szczegóły konkursu oraz wymagane dokumenty znajdują się na stronie: www.estrada.poznan.pl.
W związku z ogłoszonym konkursem zapraszamy do wzięcia udziału w konsultacjach konkursowych, które odbędą się 13 lutego (w godz. 10 – 13) oraz 6 marca (w godz. 10 – 13). W trakcie konsultacji będzie można zapytać o szczegóły dotyczące projektu i przygotowywania oferty w ramach konkursu „Kulturalny Stary Rynek 2019”.

Udział w konsultacjach należy zgłaszać mailowo: r.wasowicz@estrada.poznan.pl
Wyłonione oferty będą mogły zrealizować swoje projekty latem 2019 na Starym Rynku i w jego okolicach.

Do tej pory w ramach letniej inicjatywy Kulturalny Stary Rynek odbyło się blisko 270 wydarzeń plenerowych, w tym koncerty artystów prezentujących niemal wszystkie style muzyczne, przedstawienia teatralne dla dzieci i dorosłych, wystawy, przechadzki z przewodnikiem oraz warsztaty artystyczne. W poprzedniej edycji w 70 wydarzeniach wzięło udział ponad 10 000 osób.

Nie wiesz, jak ruszyć z biznesem? Dowiedz się!

Koniecznie odwiedź f7krakow.pl