Moja Wina czy Twoja Wina? Nowa miejscówka na poznańskich Jeżycach.

0
1385
Jeżyce to dzielnica, która nie przestaje zaskakiwać i się rozwijać. Już za dwa dni otwiera się tam kolejny lokal!

Wszystko zaczęło się od istniejącej już restauracji „Moja Wina”, miejsca stworzonego z miłości do wina i jedzenia, w którym zasmakujecie dań bazujących na owocach morza i sezonowych ziołach i warzywach.

Właściciele lokalu mieszczącego się na ulicy Kwiatowej postanowili otworzyć drugi, tym razem na poznańskich Jeżycach – w kulinarnym sercu Poznania.

„Co się stanie, jeśli zbierzesz w jednym wyjątkowym miejscu grupę szalonych osób, których wspólnymi cechami są bezgraniczna miłość do pysznego jedzenia, słabość do wyśmienitych trunków i nieodparta chęć dobrej zabawy? Nie wiesz? No cóż, Twoja Wina.
Nie, nie mamy do Ciebie żadnych pretensji. Wręcz przeciwnie, na pełnym luzie i bez zbędnego owijania w bawełnę dajemy Ci odpowiedź wprost na tacy. Gdyby rok temu ktoś był w stanie przewidzieć to, co dzieje się teraz, to sami w życiu byśmy w to nie uwierzyli. Ale oto jesteśmy i nie zamierzamy przestać!” – czytamy na stronie wydarzenia.

„Twoja Wina” to będzie restauracja z zupełnie inną koncpecją i nową przestrzenią. Będzie się różnić od „Moja Wina”.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Festival of Lights. Tego w Poznaniu jeszcze nie było!

Data otwarcia, tj. 28.02.2019 r. nie jest przypadkowa! „Na dzień rozpoczęcia tej wspólnej przygody wybraliśmy datę nieprzypadkową, manifestującą wręcz nasz związek z jedzeniem. Tłusty czwartek, dzień, w którym wszystkie chwyty są dozwolone, więc każda dieta pozostaje bez szans” – zachęcają właściciele.

Zabawa zacznie się o godzinie 17. Wpadacie? 🙂

Nie wiesz, jak ruszyć z biznesem? Dowiedz się!

Koniecznie odwiedź www.f7sport.pl

Zdj.: źródło