Pyrkon ogłasza prelegentów! Kto odwiedzi Poznań tym razem?

0
806
Pyrkon, jedna z największych imprez fantastycznych w Europie!

Już za kilka miesięcy Poznań zamieni się na weekend w stolice fantastyki, bowiem w kwietniu odbędzie się tutaj wszystkim znany – Pyrkon!

PRZECZYTAJ TAKŻE:
 Największy Festiwal Fantastyki odbywa się w Poznaniu. | Wywiad.

Wydarzenie coraz bliżej, dlatego też organizatorzy nie próżnują i prawie codziennie zasypują nas dawką informacji! Na ich Facebooku co jakiś czas ogłaszają gości. Kto przyjedzie do Poznania tym razem?

Pyrogoście, czyli osoby które poprowadzą prelekcje podczas eventu dzielą się na kilka kategorii: Sfera Fabularna, Blok Literacki, Blok Gier Elektronicznych, Blok Naukowy itp.

Pyrkon odwiedzą między innymi:

Blok Literacki:
Maciej Lewandowski 

„Zadebiutował w 2016 roku powieścią „Splątanie”, będącą pierwszą częścią serii o wrocławskim policjancie. Już z końcem lutego, ukaże się kolejna książka Macieja, „Cienie Nowego Orleanu”. Zapowiadają się nie lada gratką dla miłośników kryminałów z demonicznym motywem”.

źródło

Michał Gołkowski

„To jeden z najpłodniejszych obecnie polskich pisarzy fantasy, który w swoich powieściach porusza tematy stalkerskie, fantastyki wojennej, thrillera psychologicznego czy krwistego fantasy”.

źródło

Andrzej Pilipiuk

Zdj.: źródło

Kazimierz Kyrcz

Zdj.: źródło

Marek Grzywacz

Zdj.: źródło

Filip Taterka

Zdj.: źródło

Blog Gier Elektronicznych:
Tomasz „Quaz” Drabik

Zdj.: źródło

Krzysztof „NRGeek” Micielski

Zdj.: źródło

Strefa Fabularna:
Adam Wieczorek

„Pisał do „Magii i Miecza”, a także magazynów „Portal” i „Gozoku” oraz serwisu Nowa Gildia, gdzie zajmował się grami fabularnymi, planszowymi i literaturą fantastyczną. Pracował jako redaktor naczelny pisma konsolowego „Engarde”, przez lata był też organizatorem wrocławskich Dni Fantastyki. Poświęcił 25 lat na Zew Cthulhu – stworzył dziesiątki poradników i przygód do tego sytemu.” 

źródło

Zofia „Zula” Skowrońska

„Zula jest designerką larpów, organizatorką eventów, specjalizującą się w cosplayu, oraz założycielką marki Zula Costumes. Zajmuje się taż administracją grupy Larp Poland. Do jej gier należą takie tytuły jak „The Witcher School”, „Chłopiec, który”, „Cyrk, 1920-1950” czy „Ostatni Rejs””.

źródło

Tomasz Kreczmara

„Przez 10 lat tworzył program Hyper. Był też redaktorem naczelnym „Magii i Miecza”, czyli medium będącego prekursorem tematyki gier fabularnych w Polsce.”

źródło

Koniecznie śledźcie Facebooka Pyrkonu, aby być na bierząco!

Nie wiesz, jak ruszyć z biznesem? Dowiedz się!

Koniecznie odwiedź www.f7krakow.pl