Red Liptic Monster, Karol Paciorek i inni na Influencer LIVE Poznań.

0
1044

Influencer Live Poznań, to inaczej Blog Conference Poznań – wydarzenie dla twórców internetowych i osób związanych z influencer marketingiem.

Influencer LIVE Poznan to 5 sal prelekcyjnych, strefa wystawców, networking, chillout, kulinarna i zewnętrzna. Podczas wydarzenia będziemy gościli 60 prelegentów/ekspertów w swoich dziedzinach jak marketing internetowy, budowanie marki osobistej czy zasięgów w Social Media. Niektóre prelekcje planujemy podzieli na kategorie jak lifestyle, moda, beauty, parenting, nowe technologie, fotografia, podróże czy kulinaria. – czytamy na www.influencerlive.pl.

Na ten moment ogłoszono 15 prelegentów, między innymi:
Karol Paciorek – Influencer i Youtuber działający od 2010 roku. Obecnie prowadzi kanał Imponderabilia, na którym możemy zobaczyć wywiady. Dla osób zainteresowanych, znajdziecie je także w aplikacji Spotify.

Zdj.: źródło

Marta Krasnodebska – Jest strategiem marki i biznesu online, laureatką wielu nagród i wyróżnień. Pomaga kreatywnym kobietom zbudować biznes online, który pasuje do ich stylu życia, nie jest ważne czy mieszkają w Londynie, Nowym Yorku czy Krakowie.

Zdj.: źródło

Weronika Truszczyńska – od lat mieszka w Szangaju. Prowadzi kanał na portalu Youtube, gdzie pokazuje swoim widzom jak wygląda życie w Chinach.

Zdj.: źródło

Maciej Budzich – Pasjonat, obserwator i komentator nowych mediów, niestandardowych działań reklamowych i wszystkiego co jest związane z nowymi technologiami i ich zastosowaniem w budowaniu marki, wizerunku, promocji firmy i przedsiębiorczością.

Zdj.: źródło

Pełną listę gości znajdziecie TUTAJ.

Event przeznaczony jest dla twórców internetowych mających stałych odbiorców, ale też tych którzy poszukują porad i chcą poznać tajniki, które kryją się za wielkim sukcesem.

Zainteresowane osoby muszą wypełnić formularz zgłoszeniowy i poczekać na informacje, czy wejściówki zostały im przyznane. W wydarzeniu wziąć udział będzie mogło jedynie 2000 osób.

Nie wiesz, jak ruszyć z biznesem? Dowiedz się!

Koniecznie odwiedź www.f7warszawa.pl