Wydarzenia w Poznaniu dla osób zainteresowanych social mediami.

0
740

Jesteś influencerem albo freelancerem? A może jesteś zainteresowany tematem i chciałbyś zasięgnąć rad specjalistów?

Wraz z rozwojem różnych portalów społecznościowych popularniejsza staje się praca zdalna, często także na własny rachunek. Dla osób zainteresowanych rozwojem związanym z działaniami w social mediach przygotowaliśmy listę wydarzeń na luty!

Zobaczcie, gdzie warto się udać po zdobycie konkretnych informacji.

Meet-up „Programuj, dziewczyno!”, Plus Jeden Poznań, 13.02.2019 r.

To już kolejne spotkanie z serii „Programuj dziewczyno!”. Tym razem dowiemy się wielu praktycznych informacji na temat bardzo modnego ostatnio Machine Learningu oraz biblioteki React.js, której znajomość jest również pożądaną na rynku pracy umiejętnością.

Networking Poznań, Clock Work, 16.02.2019 r.

PRZECZYTAJ TAKŻEZ półki na półkę, wielka wymiana książek.

Spotkanie nie związane stricte z mediami, ale podstawą każdego biznesu są… kontakty! Wydarzenie to wspaniała okazja do wymienienia się swoimi doświadczeniami, a także wizytówkami z innymi ambitnymi i przedsiębiorczymi osobami!

39. Czwartek Social Media w Poznaniu, Ułan Browar, 21.02.2019 r.

„Integracja szeroko pojętej branży social media. Budowanie nowych relacji. Dzielenie się wiedzą. Dobra zabawa. Mamy sygnały, że nasza seria spotkań zaowocowała już bliskimi przyjaźniami, a nawet nową pracą. Wyjdźcie z domów, z pracy, sprzed komputerów i tabletów i poznajcie ludzi związanych z mediami społecznościowymi i nie tylko!” – czytamy na stronie wydarzenia.
Podczas spotkania będzie można posłuchać dwóch prelekcji: Monika Czaplicka – Dobry content, czyli co? – jak prowadzić skuteczną komunikację marki oraz Sara Kapela – Jak design thinking może się przydać w social mediach?.

Freelancer Meetup Poznan #01, Plus Jeden Poznań, 21.02.2019 r.

„Freelancerzy codziennie zmagają się z wyzwaniami, których często nie spotyka się przy żadnym innym charakterze pracy. Zbieramy pytania i problemy, z jakimi mogą się mierzyć, aby zaprosić prelegentów znających odpowiedzi, mogących podzielić się swoim doświadczeniem.”
Szczegóły spotkania nie są jeszcze znane, ale mamy nadzieję, że pojawią się już wkrótce!

LinkedIn Local Poznań, Business Link, 27.02.2019 r.

Spotkanie dla osób, które posiadają konto na stronie LinkedIn oraz dla tych, którzy chcą poszerzyć swoje kontakty i nawiązywać nowe kontakty biznesowe, chcą rozwijać swoją wiedzę i umiejętności. Prelekcje nadal są przygotywowane, dlatego zachęcamy do śledzenia strony wydarzenia.

Zdjęcie główne: Pinterest

Nie wiesz, jak ruszyć z biznesem? Dowiedz się!

Koniecznie odwiedź www.f7gdansk.pl