5 najciekawszych wydarzeń kwietnia w Poznaniu.

0
616
Poznań jest miastem, w którym zawsze coś się dzieje. Nie brakuje tutaj koncertów, spektakli, miejsc, w które można pójść oraz spotkań, z których można wynieść bardzo dużo nowej wiedzy.

Prześledziliśmy dla Was, co będzie się działo w przyszłym miesiącu w stolicy Wielkopolski i wybraliśmy pięć ciekawych wydarzeń:

Dni Kariery Poznań
Dni kariery odbywają się na Międzynarodowych Targach Poznańskich i są wspaniałą okazją do spotkania z pracodawcami, zapoznania się z rynkiem pracy czy wzięcia udziału w warsztatach.  Wydarzenie rozpocznie się 5 kwietnia o godzinie 9:00 i zakończy o godzinie 16:00. Wstęp jest bezpłatny, wystarczy pobrać bilet.

Polska Noc Kabaretowa 2019
Kabaret Nowaki, Kabaret Moralnego Niepokoju, Kabaret Skeczów Męczących, Igor Kwiatkowski, Kabaret Smile i Kabaret K2, to oni wystąpią dla Was w Hali Arena 6 kwietnia. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 20. „Zajrzymy do najbardziej dzikich zakątków świata, nie ominiemy żadnej wyspy i szczytu w poszukiwaniu najśmieszniejszego żartu. Zadbamy o to, aby nasza wspólna przygoda była pełna kolorów, zaskakujących odkryć i śmiechu ponad wszelkimi granicami.”

Food Trucki na Franowie
W dniach 12-14 kwietnia na poznańskim Franowie pojawią się food trucki, aby zabrać wszystkich uczestników w kulinarną podróż. Rok temu na wydarzeniu pojawiło się sporo osób, a tym razem ma być jeszcze lepiej! Zarezerwujcie sobie czas i wpadajcie na parking Centrum Handlowego Franowo.

Tydzień Kina Hiszpańskiego w Kinie Muza
Mamy tutaj fanów filmu? Tydzień Kina Hiszpańskiego to jedyne w Polsce wydarzenie poświęcone wyłącznie kinematografii słonecznej Hiszpanii, święto kina dla widzów zakochanych w słońcu, podróżach i południowym stylu życia. Na 19. edycję wydarzenia zapraszamy od 5 do 11 kwietnia.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Nowy projekt kąpieliska nad Jeziorem Maltańskim. Będzie czysta woda?

Poznański Jarmark Wielkanocny 2019
Jarmark Wielkanocny organizowany jest od 2013 roku, na płycie Starego Rynku. Już w kwietniu w około 40 domkach spotkamy polskich i europejskich wystawców.

Nie wiesz, jak ruszyć z biznesem? Dowiedz się!

Koniecznie odwiedź www.f7wroclaw.pl