Byczyn, nowy wegański lokal w Poznaniu!

0
1077
Poznań rozwija się pod każdym względem i odpowiada na zapotrzebowania społeczeństwa. Poznajcie Byczyn, nową wegańską miejscówkę.

Dieta wegańska staje się coraz popularniejsza, a nie jedzenie produktów pochodzenia zwierzęcego dla wielu osób to nie tylko sposób odżywiania się, ale szersza ideologia. To właśnie jej zawdzięczamy takie miejscówki, jak na przykład Soup Culture, czy nowo powstała restauracja – Byczyn.

Byczyn otwarto 9 marca br. na poznańskiej Wildzie. Lokal serwuje lunche, obiady i napoje. Na ich stronie czytamy: „Idea Byczyna zrodziła się już dawno i dojrzewała powoli w naszych głowach, aż w końcu uznaliśmy, że jest gotowa, by wprowadzić ją w życie. Jesteśmy dwudziestokilkulatkami, którzy szaleją na punkcie dobrego żarcia i kochają zwierzęta. Do tego lubimy dobrych ludzi, muzykę i rośliny. No i chcielibyśmy tworzyć miejsca, w których można czuć się jak w domu. Lubimy też dobre wino. No i tak oto, w połączeniu tego wszystkiego, na Waszych oczach tworzy się Byczyn”.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Jak nauczyć dziecko języka obcego? Bilikid odpowiada.

Dieta polega na usunięciu ze swojego życia wszystkiego, co pochodzi od zwierząt lub przyczyniło się do ich cierpienia. Od początku weganizm był czymś więcej niż tylko sposobem odżywiania. Weganie zakładają, że zwierzęta posiadają swoje prawa i mają zdolność odczuwania, tak jak ludzie.

Liczba osób, które przeszły na dietę wegańską, i które na własnej skórze przekonali się o zaletach diety roślinnej stale rośnie. Nadal jednak istnieje niewiele lokali z ofertą dla wegan. Na szczęście, zaczyna się to zmieniać, szczególnie w większych miastach.

Nie wiesz, jak ruszyć z biznesem? Dowiedz się!

Koniecznie odwiedź www.f7wroclaw.pl