One Day Photo Festival w Poznaniu.

0
669
One Day Photo Festival to jednodniowy festiwal fotograficzny organizowany przez Digital24. Celem tego wydarzenia jest spotkanie ludzi pasjonujących się fotografią.

Concordia Design to pierwsze w Polsce Centrum designu zlokalizowane w samym sercu naszego miasta. To tutaj 19 maja odbędzie się One Day Photo Festival, event kierowany dla osób, które nie tylko uwielbiają robić zdjęcia, ale też śledzą nowinki technologiczne.

„Celem festiwalu jest zainspirowanie uczestników oraz przekazanie wartościowej wiedzy fotograficznej i filmowej.” – czytamy na stronie. Podczas trwania festiwalu uczestnicy mają okazję przetestować najnowszy sprzęt filmowy i fotograficzny. Ponad to, mają oni dostęp do strefy warsztatowej oraz okazję wysłuchać inspirujących wykładów.

„Do Waszej dyspozycji będzie przestrzeń Touch&Try ze specjalistami, którzy będą gotowi, aby odpowiedzieć na każde Wasze pytanie.”

Wśród prelegentów znajdują się takie osoby jak:
Tomasz Markowski, który od 1999 roku pracuje dla „Przeglądu Sportowego” – najstarszego i najpopularniejszego polskiego dziennika sportowego.
Tomasz Tomkowiak – specjalizuje się w sesjach komercyjnych. Dwukrotny laureat konkursu Photo Erotica.
Adam Klimet – fotograf, reżyser, podróżnik.
Marcin Pietraszko – pomysłodawca projektu Poland In The Lens.
Mariusz Konopka – założyciel firmy Horyzont Studio, autor zdjęć i producent.

Na festiwal wymagany jest bilet wstępu. Aktualnie ich koszt to 25zł w przedsprzedaży. Cena regularna to 35zł. W punkcie rejestracji każdy uczestnik dostanie kupon na kawę, przekąski i dodatkowe prezenty.

Nie wiesz, jak ruszyć z biznesem? Dowiedz się!

Koniecznie odwiedź www.f7warszawa.pl