Poznań Photo Diploma Award 2019. Fotorelacja z wystawy w Galerii Miejskiej Arsenał.

0
761

Poznań Photo Diploma Award to wystawa, która trwa od 9 do 31 marca. Śpieszcie się by ją zobaczyć, bo naprawdę warto!

Międzynarodowy konkurs dyplomów fotograficznych Poznań Photo Diploma Award powstał z myślą o promowaniu twórczości młodych artystów tuż po ukończeniu studiów (I i II stopnia), a także jako platforma wymiany doświadczeń między uczelniami wyższymi kształcącymi w zakresie fotografii w Polsce i na świecie.

Edycja 2019 jest czwartą – po 2011, 2013 i 2015; w każdej z poprzednich udział wzięło po około 150 autorów z całego świata. Dzięki międzynarodowemu jury i uczestnikom z różnych krajów, wybrane do finału i nagrodzone prace zyskują szeroki odbiór nie tylko na scenie polskiej.

Jurorzy tegorocznej edycji – Krzysztof Candrowicz, Maira Dudareva, Grzegorz Kosmala, Aneta Kowalczyk oraz Olivier Spillebout – w pierwszym etapie selekcji wybrali z nadesłanych prac dziesięcioro finalistów. Georgs Avetisjans, Lucia Bláhová, Mariusz Drezniak, Magdalena Franczuk, Martha Friedel, Dominika Gęsicka, Weronika Jędrzejczak, Michał Siarek, Katarzyna Wąsowska & Krystian Daszkowski oraz Wiktoria Wojciechowska zaprezentują swoje projekty dyplomowe na wystawie głównej Poznań Photo Diploma Award 2019 w Galerii Miejskiej Arsenał.

Wystawie głównej tegorocznych finalistów towarzyszyć będzie wystawa indywidualna Megan Moore, laureatki Pierwszej Nagrody w poprzedniej edycji. Prace Megan Moore będzie można zobaczyć w galerii Duża Scena UAP na ul. Wodnej. Również na tegorocznego zwycięzcę czeka nagroda finansowa oraz zaproszenie do przygotowania wystawy indywidualnej podczas kolejnej edycji.

Niestety, wystawa kończy się jutro (niedziela), dlatego śpieszcie się ją zobaczyć. Dla tych co nie mogą przygotowaliśmy fotorelację:

PRZECZYTAJ TAKŻE: Poznańska Spacerówka, blog od Mamy dla ich rodzin.

Przypominamy, że w niedziele Galeria Miejska Arsenał jest czynna od godziny 12 do 16. 

Nie wiesz, jak ruszyć z biznesem? Dowiedz się!

Koniecznie odwiedź www.f7lodz.pl