Dni otwarte Ruiny i Raju w ramach Drzwi Otwartych na ulicy Św. Marcin!

0
1124

Monika i Jan Pawlak na początku 2019 roku na swoim Facebooku poinformowali, że wraz z końcem marca ich restauracja znika z poznańskiej Śródki. Już za dwa dni, tj. 13 kwietnia 2019 r. szykują wielki powrót na Św. Marcinie!

Rewitalizacja ulicy Św. Marcin w Poznaniu dobiegła końca i szykuje się wielkie, oficjalne otwarcie, o którym więcej przeczytacie TUTAJ.

Wydarzenie to także wielki dzień dla właścicieli Cafe La Ruina i Raj, którzy wznowią swoją działalność w lokalu o powierzchni 300 metrów kwadratowych. Na Św. Marcinie znajdziecie ich pod numerem 34.  Tego dnia dostępne będą specjalne dania spod lady i mnóstwo niespodzianek!

„Od kwietnia 2019 roku będziemy Was gościć, bawić się z Wami na… Rany, tak bardzo potrzebujemy tu Waszego pokrzepienia i wiary, że będzie dobrze, na ulicy Święty Marcin!
I tak, dajemy słowo honoru, to będzie dwa albo trzy razy lepsza Ruina i Raj! Naprawdę! Z mnóstwem nowych, szalonych, bardzo dla nas ważnych, dobrych i inspirujących pomysłów. Słowem, ja pierdolę, tak bardzo tego nie planowaliśmy, ale drugi raz w życiu zrobimy Wam i sobie, najlepszą knajpę, w jakiej byliśmy w życiu! Zupełnie od zera i dużo bogatsi w doświadczenie i wszystkie nowe, szalone pomysły!”

Źródło: Cafe La Ruina i Raj

Nie wiesz, jak ruszyć z biznesem? Dowiedz się!

Koniecznie odwiedź www.f7warszawa.pl