Jazztrukcja w Teatrze Muzycznym!

0
684

Gdy śpiewaczka operowa spotyka trzech jazzmanów, można być prawie pewnym, że wyniknie z tego coś naprawdę szalonego.

Muzyka klasyczna i jazz? Niektórzy nazwą to mezaliansem, inni uznają za niezwykle udany mariaż. Jedno jest pewne: świeży i odważny projekt czworga wybitnie utalentowanych i uznanych muzyków rozłoży na części pierwsze wszystkie dotychczasowe wyobrażenia o jazzie i muzyce klasycznej. To nie będzie zwykły wieczór. To nie będzie zwykły koncert. Klasyczna Jazztrukcja, czyli utwory klasyczne w jazzowych aranżacjach. Brzmienia nowe, kontrowersyjne, nieprzewidywalne.

Maria Antkowiak
Śpiewaczka operowa, kompozytorka i autorka tekstów. Występuje m.in. na deskach Teatru Wielkiego im. S. Moniuszki w Poznaniu. Koncertuje po świecie z repertuarem liryki wokalnej „Duo Toccanto”, który współtworzy wraz z Julią Wolańską -Gajdą.Jacek Szwaj
Utalentowany pianista, wokalista i kompozytor. Koncertuje po Polsce i Europie, głównie solo, oraz z projektem JACEK SZWAJ TRIO. Pianista jest zdobywcą Pierwszej Nagrody i tytułu Transatlantyk Instant Composer 2012 na konkursie Instant Composition Contest 2012 w ramach Międzynarodowego Festiwalu Filmu i Muzyki „Transatlantyk”.

Damian Kostka
Wielokrotnie nagradzany kontrabasista i gitarzysta basowy (m.in. podczas International Tarnów Jazz Contest). Współpracował i koncertował u boku Chico Freemana, pianisty Włodka Pawlika i Michała Miśkiewicza.

Mateusz Brzostowski
Perkusista sesyjny i producent muzyczny. Działa prężnie na poznańskiej scenie muzyki rozrywkowej. Brzostowski jest zdobywcą nagrody Grand Prix na Międzynarodowym Konkursie Perkusyjnym Drum Fest, I miejsca na Warsaw Drum Festiwal oraz nagrody głównej na Blue Note Jazz Competition.

To będzie niezapomniany wieczór! Kupujcie bilety na: www.eventim.pl/goodtaste, www.ebilet.pl oraz w sklepach sieci Empik i Media Markt.
Do zobaczenia 3 czerwca w Teatrze Muzycznym w Poznaniu. 
Koniecznie odwiedź www.f7gdansk.pl