Juwenalia, Integralia, Wielkie Grillowanie.. znamy pierwszych artystów!

0
776

Cykl imprez dla studentów zbliża się wielkimi krokami. Już w maju odbędą się koncerty i zabawa, której nie możecie przegapić!

Juwenalia to jeden z większych festiwali organizowanych na terenie wojewódźtwa Wielkopolskiego. Festiwal jest tworzony przez uczelnie poznańskie, zrzeszone w Porozumienie Samorządów Studenckich Uczelni Poznańskich (PSSUP) oraz Porozumienie Samorządów Studenckich Niepublicznych Uczelni Poznańskich (SSNUP). Co roku przy organizacji pomaga ponad 600 wolontariuszy.

Już 23 maja w Parku Jana Pawła II koncert zagra znany wszystkim Poznaniak – Paluch. Dwa dni później odbędzie się koncert Beaty Kozidrak z zespołem Bajm.

Tegoroczne festiwale przejęły gwiazdy hip-hopu, ponieważ na Wielkim Grillowaniu, organizowanym przez Uniwersytet im. Adama Mickiewicza, wystąpi O.S.T.R. Z koleii kilka dni temu Integralia ogłosiły Bedoesa, który zagra 16 maja na stadionie poznańskiego AWF.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Trzecia Kawa, nowy lokal na Jeżycach.

Co słychać na Polibudzie? 11 maja zagrają Bracia Figo Fagot i Łydka Grubasa.

Czekacie na dalsze ogłoszenia? Śledźcie na bieżąco wydarzenia: Wielkie Grillowanie UAMJuwenalia Poznań 2019IntegraliaPolibuda Open Air.

Zdj. główne: Głos Wielkopolski

Nie wiesz, jak ruszyć z biznesem? Dowiedz się!

Koniecznie odwiedź www.f7wroclaw.pl