Trzecia Kawa, nowy lokal na Jeżycach .

0
1595

Trzecia kawa – nowa kawiarnia na Jeżycach, którą odwiedzili już najpopularniejsi recenzenci lokali w Poznaniu.

Ekipa z trzecia kawa założyła profil na Facebooku w lutym i od tego czasu aktywnie informowała o postępach remontu i zbiżającym się dniu otwarcia kawiarni, co nastąpiło pierwszego dnia wiosny.

Już kilka dni po debiucie mogliśmy przeczytać recenzje napisaną przez Słodkie Poznania i Smaki Warte Poznania. Dzięki ich wpisom dowiedzieliśmy się, że w lokalu serwowane są śniadania i przepyszne kawy różnego rodzaju! Co ważniejsze, ceny nie są wygórowane i przyciągają klientów.

„Jak sama nazwa sugeruje, napijemy się tu kawy z ekspresu oraz metod alternatywnych, ale najlepiej w słodkim towarzystwie świeżych łakoci: od drobiazgów, takich jak migdałowe ciasteczka za 3 zł, po super sycące tosty z chlebka bananowego (na ciepło!) z masłem orzechowym 🍌 Jeśli mimo wszystko wolicie coś konkretnego, kawiarnia zaprasza na przekąski i kanapki 🥪 Plus za darmową wodę dla każdego zamówienia” – pisze Słodkie Poznania.

Ponadto, kawiarnia jest bardzo charakterystyczna. Surowe wnętrze, kolorowe krzesła, rośliny, duże okna i drewniane stoły. Nieczęsto w Poznaniu spotykamy tak dobrze zaplanowane i zorganizowane wnętrza, na szczęście się to zmienia!

Zdj.: Smaki Warte Poznania Zdj.: Smaki Warte Poznania Zdj.: Smaki Warte Poznania

Zdj.: trzecia kawa

Nie wiesz, jak ruszyć z biznesem? Dowiedz się!

Koniecznie odwiedź www.f7gdansk.pl