Tu Jeżyc(i)e – Dni Jeżyc!

0
696

Już w maju odbędą się Dni Jeżyc. Podczas święta na mieszkańców i uczestników czekać będzie mnóstwo atrakcji: koncerty, potańcówka, warsztaty, spektakl, zabawy i piknikowa atmosfera.

Pierwszy dzień imprezy będzie dawką pozytywnej energii płynącej z muzyki na żywo. Na scenie wystąpi Warszawska Orkiestra Sentymentalna, która wprowadzi uczestników w klimat zabawy tanecznej. Amatorów tańca zachęcą do zabawy i nauczą kroków instruktorzy tańca. Zanim jednak rozpocznie się zabawa, o godzinie 12:00 odbędzie się jarmark wyjątkowych produktów od sąsiedzkich rzemieślników, produktów regionalnych i ekologicznych.

Dzień drugi to festyn rodzinny. Od południa zapraszamy wszystkich sąsiadów wraz z dziećmi, wnukami i przyjaciółmi na spotkanie oraz na spektakl dla małych i dużych „Ciocia Jadzia” Teatru Fuzja. Po przedstawieniu, swój program zaprezentują dzieci z jeżyckich szkół. Oprócz tego, dla uczestników Dni Jeżyc zorganizowane będą konkursy, warsztaty plastyczne, szydełkowe, balonowe, żonglerskie, malowanie buziek – każdy znajdzie coś dla siebie! Na zakończenie pikniku, zapraszamy na wyjątkowy koncert dla najmłodszych Wujka Ogórka.

W trakcie festynu zapraszamy także sąsiadów do wspólnego stołu na poczęstunek, rozmowy, zapoznanie się!

Dni Jeżyc są całkowicie darmowe i potrwają dwa dni:
11 maja, g. 12.00-21.00 | Dom Tramwajarza, ul. Słowackiego 19/21
12 maja, g. 12.00-17.00 | pl. A. Asnyka

PRZECZYTAJ TAKŻEPo-dzielnia – weź za darmo rzecz, która jest ci potrzeba.

Nie wiesz, jak ruszyć z biznesem? Dowiedz się!

Koniecznie odwiedź www.f7katowice.pl