Letnia Szkoła Creativity Thinking w Concordia Design!

0
651
Letnia szkoła Creativity Thinking to kompleksowy program edukacyjny skierowany do osób z firm i organizacji, które chcą poszerzyć swoją wiedzę i dowiedzieć się, jak tworzyć innowacyjne rozwiązania.

Program składa się z 5 warsztatów, z których każdy jest prowadzony przez innego eksperta i praktyka w swojej dziedzinie.

Czym jest Creativity Thinking? To pozbywanie się ograniczeń, inspiracje, odnajdywanie ukrytych potencjałów i tworzenie skutecznych, dopasowanych do potrzeb i innowacyjnych rozwiązań. Jak? Według autorskiej metodologii Creativity Thinking.
Podstawą tej metody jest praca odpowiednio dobranego, zaangażowanego zespołu projektowego. Na początku pracy zespół określa wyzwanie projektowe, a następnie postępuje według założonych kroków – poprzez ideację aż do wdrożenia wybranych pomysłów. Poszczególne etapy mają różnorodny charakter.

W Letniej Szkole Creativity Thinking zdobędziesz praktyczną wiedzę, narzędzia i umiejętności do samodzielnego rozwiązywania wyzwań projektowych. Poznasz zasady budowania skutecznych zespołów projektowych, zdobędziesz kluczowe narzędzia projektowania usług, poznasz najnowsze trendy, nauczysz się je analizować i odnosić do swojej branży, poznasz techniki kreatywne, dzięki którym odpowiesz na każde wyzwanie projektowe, fowiesz się, jak wybrać najlepszy pomysł i jak przejść od pomysłu do wdrożenia, nauczysz się technik prototypowania i testowania pomysłów, dowiesz się, jak wykorzystać zdobytą wiedzę w swojej pracy.

Dla kogo jest letnia szkoła? Dla tych, którzy chcą zdobyć zdobyć praktyczną wiedzę na temat tego, jak wygląda proces projektowy, zainspirować się i poszerzyć swoje horyzonty.
Szkoła jest idealnym miejscem dla:
– osób, które chcą wykorzystać wakacje, aby przygotować się do nowego sezonu wyzwań
– dla tych, którzy na co dzień stają przed wieloma wyzwaniami projektowymi w swoich organizacjach
– dla osób, które zarządzają zespołami projektowymi
– dla tych, którzy wdrażają nowe produkty lub usługi
– dla przedstawicieli firm w momencie istotnych zmian
– dla wszystkich, którzy chcą tworzyć oryginalne innowacyjne rozwiązania

Więcej przeczytacie TUTAJ.

Nie wiesz, jak ruszyć z biznesem? Dowiedz się!

Koniecznie odwiedź www.f7dobry.com