Oficjalnie otwarto hotel Hampton by Hilton w Poznaniu!

0
940
W 2017 roku w Poznaniu rozpoczęła się budowa hotelu Hampton by Hilton.

Po kilkunastu miesiącach powstał 6-cio piętrowy budynek o powierzchni około 5 tys. metrów kwadratowych. W hotelu znajduje się 117 pokoi, strefa fitness, sala konferencyjna, bar i restauracja.

Cieszę się, że nasze działania – jak choćby to, co zrobiliśmy na ul. Św. Marcin – wiążą się z odpowiedzią prywatnych inwestorów. Jestem przekonany, że nie będziecie Państwo żałować tej inwestycji. Poznań to miasto ciekawe turystycznie, z drugiej strony jest związany z biznesem. Zarówno turyści przyjeżdżający, by zobaczyć historyczne miejsca, jak i ci, którzy chcą tutaj robić interesy potrzebują miejsca, aby przenocować. Dziękuje za zaufanie i piękną inwestycję. – powiedział Jacek Jaśkowiak, prezydent Poznania.

Hotel Hampton by Hilton to pierwszy taki obiekt w Wielkopolsce, 11 Hampton i 20 hotel „hiltonowski” w Polsce. Według Magdaleny Sekutowskiej, dyrektor ds. rozwoju Hiltona w Europie Centralnej i Wschodniej, obiekt w Poznaniu to jeden z najładniejszych w Polsce.

Duże znacznie dla projektowania hotelu miała sztuka, historia i nowoczesne technologie. Już od progu witają Państwa ręcznie malowane murale. Obrazy można podziwiać także w pokojach hotelowych i na ścianach restauracji. Blasku lobby dodaje światło dzienne, które wpada przez imponujący świetlik. Za tą ścianę jest miejsce uwielbiane przez naszych gości – 4-metrowy biokominek – wylicza właścicielka hotelu. – Nie zapominamy jednak, że XXI wiek to także czas innowacji i technologii, dlatego proponujemy naszym gościom ciekawostkę – digital key. To klucz, którym gość może otworzyć swój pokój na ekranie telefonu.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Gdzie na kawę na Jeżycach? Spis kawiarni.

Nie wiesz, jak ruszyć z biznesem? Dowiedz się!

Koniecznie odwiedź www.f7sport.pl