100 lat razem! – Festiwal Jubileuszowy dla Miasta i Regionu.

0
631
Festiwal Uniwersytetu Poznańskiego organizowany dla mieszkańców Poznania i regionu z okazji 100-lecie Uniwersytetu Poznańskiego.

Dwudniowe wydarzenie kulturalne organizowane na placu Mickiewicza, parkach Mickiewicza oraz Wieniawskiego i ul. Wieniawskiego odbędą się w dniach 07-08 czerwca.

Bogata oferta programowa popularyzująca naukę i jej osiągnięcia przygotowana przez uczelnie współorganizujące i ich wydziały. Szeroki program animacyjny dla dzieci i młodzieży przygotowany oraz atrakcyjna oferta koncertowa z udziałem najlepszych artystów krajowej sceny muzycznej.

7 czerwca w piątek w Parku Mickiewicza przy ulicy Wieniawskiego odbędzie się piknik. Na miejscu będzie strefa regeneracyjna, gdzie dostępny będzie Browar Fortuna oraz foodtrucki. Z kolei wieczorem na Placu Mickiewicza od godziny 19 do 1 w nocy trwać będą koncerty. Dla przybyłych zagrają dwa zespoły: Sonbird i Lady Pank.

Następnego dnia na parkingu przed CK Zamek i w Parku Wieniawskiego w godzinach 14-19 czekać na uczestników będzie strefa familijna popularyzująca naukę. Wieczorem poraz kolejny będzie można posłuchać muzyki na żywo. Tym razem zagrają: Pięć stron świata – projekt muzyczny Wydziału Neofilologii UAM, Otsochodzi, Bitamina, Bass Astral x Igo.

 

Nie wiesz, jak ruszyć z biznesem? Dowiedz się!

Koniecznie odwiedź www.f7warszawa.pl