Chwiałka Volley 2019: Warta Cup. Siatka plażowa w Poznaniu

0
833

Od kilku sezonów Poznańskie Ośrodki Sportu i Rekreacji przygotowują i rozbudowują ofertę dla miłośników siatkówki plażowej. W sezonie letnim najlepsi siatkarze i siatkarki z całej Polski zmierzą się w stolicy Wielkopolski aż sześciokrotnie.

Po widowiskowych turniejach Chwiałka Volley 2019: Plaża Wolności nadszedł czas na drugie i ostatnie eliminacje – Chwiałka Volely 2019: Warta Cup.

Warta Cup od 2017 roku odbywa się na Oddziale Rataje Poznańskich Ośrodków Sportu i Rekreacji. W tym sezonie z przyjemnością kontynuujemy ten projekt. W sobotę 29 czerwca od godziny 9:00 zmierzą się tutaj najlepsze żeńskie zespoły. Następnego dnia o tej samej porze do rywalizacji przystąpią mężczyźni. Jesteśmy przekonani, że – podobnie jak w ubiegłym roku – sportowe emocje rozgrzeją kibiców do czerwoności.

Podobnie jak przed rokiem Chwiałka Volley będzie turniejem finałowym, w którym wezmą udział najlepsi zawodnicy, których będziemy podziwiać podczas Plaży Wolności i Warta Cup. W sobotę 6 lipca odbędzie się turniej damski, a w niedzielę cykl zamknie rywalizacja panów.

Do udziału w tych prestiżowych rozgrywkach zaproszenie otrzyma:
– 19 par z najlepszym rankinkiem po turniejach eliminacyjnych Plaża Wolności i Warta Cup
– 5 zespołów, które otrzymają dzikie karty przyznane przez organizatorów. Mogą ją otrzymać drużyny, które zapisały się do turniejów Plaży Wolności lub Warta Cup.

Program:
29 czerwca godzina 9:00 Warta Cup turniej żeński – eliminacje – zapisy po 23.05
30 czerwca godzina 9:00 Warta Cup turniej męski – eliminacje – zapisy po 23.05
6 lipca godzina 9:00 Chwiałka Volley turniej żeński – finał cyklu – zapisy od 29.06
7 lipca godzina 9:00 Chwiałka Volley turniej męski – finał cyklu – zapisy od 30.06

PRZECZYTAJ TAKŻE: Auchan wprowadza ciche godziny. Co to oznacza?

Nie wiesz, jak ruszyć z biznesem? Dowiedz się!

Koniecznie odwiedź www.f7gdansk.pl