Kontrowersyjny i mocny napis na nagrobku w Poznaniu

0
1982
"Na ch.. się patrzysz? Też wolelibyśmy leżeć na plaży" - taki napis można przeczytać na nagrobku w Poznaniu. Zdjęcie: Facebook

Kontrowersyjny i wulgarny napis pojawił się na pewnym nagrobku na terenie jednego z cmentarzy w Poznaniu. Na pewno przyciąga uwagę, ale czy cmentarz jest dobrym miejscem na takie mocne sentencje?

W ostatnich dniach zrobiło się głośno o nagrobku z Poznania, na którym jest oryginalny napis. Niby nic, ale wśród wielu ludzi wzbudziło to duży niesmak. Są i tacy, którzy twierdzą, że nie ma w tym nic złego. A Ty co o tym myślisz?

– Ciekawy pomnik na Junikowie – napisała Pani Małgorzata Pedersen na stronie „Inicjatywna i Nieformalna Grupa Jeżycka. Swój wpis okrasiła zdjęciem grobu. Niby nic nadzwyczajnego, ale jednak napis znajdujący się na nim wywołuje spore emocje.

„Na ch** się patrzysz? Też wolelibyśmy leżeć na plaży” – takie słowa znajdują się na pomniku, który znajduje się niedaleko kaplicy na Cmentarzu Junikowo.

Zdjęcie: Facebook

Na samym końcu, ta barwna sentencja, okraszona jest uśmiechniętą buźką. To świadczy o tym, że autor nie miał na myśli żadnych złośliwości. Tylko czy to nie przesada? Koniecznie daj znać co Ty o tym myślisz.

Czytaj: Dwie dziewczyny zrobiły sobie skandaliczną sesję na cmentarzu. Już są w rękach policji.

Czytaj: TRUMNY PÓJDĄ W ZAPOMNIENIE. TA WYJĄTKOWA URNA DAJE ZMARŁYM DRUGIE ŻYCIE.