Lumina Park Poznań – wyjątkowa atrakcja, którą trzeba zobaczyć!

0
712
Zdjęcie: Facebook

Widziałeś już park iluminacji Magiczny Las? Jeśli nie, to musisz go zobaczyć! To miejsce magiczna, bajkowe i klimatyczne.

Na terenie należącego do Wydziału Leśnego i Technologii Drewna Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu Ogrodu Dendrologicznego powstał Lumina Park – Magiczny Las.

To pełna iluminacji ponad 1,5 km ścieżka, do zbudowania której użyto ponad 50 km instalacji elektrycznych dostarczających ponad pół miliona punktów świetlnych w energooszczędnej technologii led.

„Magiczny Las” to połączenie efektów świetlnych, dźwiękowych, historii podanej w sposób dostosowany dla najmłodszych ale również walor edukacyjny! Na trasie Parku znajdziecie informacje o wielu drzewach i krzewach, które rosną w Ogrodzie Dendrologicznym.

Czytaj: Betlejem w Poznaniu 2021 oficjalnie otwarte!

Facebook

Rozrywka + edukacja = atrakcja idealna dla całej rodzinki!

Oprócz ponad półtorakilometrowej ścieżki zwiedzania „Magicznego Lasu’” w starej części Ogrodu, na Polanie Edukacyjnej przygotowano dodatkowe iluminacje świetlne, a także punkty gastronomiczne i niespodzianki dla dzieci. Park Iluminacji „Magiczny Las” to fantastyczna przygoda dla całej rodziny, a także świetny pomysł na wieczorny spacer dla wielbicieli nowoczesnych multimediów.

Przy wejściu na trasę Magicznego Lasu każdy gość otrzymuje ilustrowaną mapę, która poprowadzi go trasą parku i pozwoli równocześnie odkryć tajemnice najpiękniejszych drzew znajdujących się w Ogrodzie Dendrologicznym Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu.

Nie tylko obraz, ale i dźwięk sprawiają, że wrażenia w tym parku są naprawdę niepowtarzalne!

Czytaj: Nowe święto państwowe będzie upamiętniać Powstanie Wielkopolskie

Facebook

Godziny otwarcia parku:

Od poniedziałku do niedziele w godzinach 16:20-21:00 ostatnie wejście o godz. 20:00.

Średnia długość zwiedzania wynosi około 90 minut.

Park nieczynny jest 24.12.2021 i 31.12.2021.

Pomysł na prezent

Nie masz jeszcze pomysłu na prezent? Zrób niespodziankę swoim bliskim i podaruj im Voucher do Parku. Lumina Park to atrakcja dla całej rodziny!