W Poznaniu kręcony będzie film. Produkcja szuka statystów!

0
426
W Poznaniu będzie kręcony film! Produkcja szuka statystów. Zdjęcie: Pixabay

To już pewne. W Poznaniu będą kręcić film i produkcja szuka statystów. Praca na planie wystartuje już w poniedziałek. Na razie nikt nic nie wie o fabule. Wiadomo tylko, że będzie to pełnometrażowy kryminał. Nadal są poszukiwani statyści.

W Poznaniu będziesz mógł się poczuć jak gwiazda filmowa, ponieważ w poniedziałek startują zdjęcia do pełnometrażowego kryminału.

Akcja filmu toczy się w Poznaniu oraz Gnieźnie 1980 roku. Reżyserem filmu jest Sebastian Butny, który pracował przy serialu „Pierwsza miłość”.

Czytaj: Szkoła w Poznaniu będzie kształcić jako pierwsza w Europie dwa nowe zawody od września 2022 r.

Na razie twórcy nie zdradzają szczegółów dotyczących fabuły czy daty premiery. Zapewniają też, że plan nie będzie utrudniał poruszania się po mieście. Zdjęcia będą kręcone w zamkniętych przestrzeniach.

Jeśli kiedykolwiek marzyłeś o karierze aktorskiej, to okazja dla Ciebie. Nie możesz jej przegapić. Może produkcja szuka właśnie Ciebie? Przekonaj się!

Poszukiwani są mężczyźni, którzy nie mają zbyt nowoczesnych fryzur, czyli przycięcia na bokach. Z kolei kobiety mają być jak najbardziej naturalne, bez włosów ufarbowanych na kolorowo, bez makijażu permanentnego czy sztucznych rzęs.

Zgłoszenia należy wysyłać na e-mail: POZNAN@SCENERIA.COM.PL. Trzeba podać imię, nazwisko, wiek, nr telefonu, miasto, daty dyspozycyjności oraz 2 aktualne zdjęcia.

Czytaj: Poznań to najbardziej zakorkowane miasto w Polsce!