Ceny biletów na mecze Lecha Poznań w fazie grupowej Ligi Konferencji

0
155
Sprzedaż otwarta pakietów rozpoczęła się wczoraj o 13:00. Rezerwacja miejsc dla karnetowiczów posiadających abonamenty Sezon 2022/23, Jesień 2022, a także Silver Sezon 2022/23 oraz Jesień 2022 kończy się we wtorek (6 września) o 10:00. Źródło: Twitter

Lech Poznań podał oficjalną informację, ile będzie kosztowało oglądanie ich w trakcie spotkań fazy grupowej Ligi Konferencji.

Lech Poznań jako jedyny polski zespół awansował do fazy grupowej Ligi Konferencji.

Warto przypomnieć, że Lech zagra z Villarrealem, Austrią Wiedeń i Hapoelem Beer Szewą.

Czytaj: Pociągiem z Poznania do Paryża!

100/140 zł – tyle trzeba zapłacić za możliwość obejrzenia w Poznaniu półfinalisty ostatniej edycji Ligi Mistrzów – Villarreal CF. Znacznie tańsze są wejściówki na spotkania z Austrią Wiedeń i Hapoelem Beer Szewa. W zależności od wybranej trybuny, Austria i Hapoel to wydatek rzędu 60/80 zł (dla karnetowiczów taniej). Lech uruchomił także pakiet na wszystkie trzy spotkania, który wydaje się najbardziej korzystny.

Lech Poznań postanowił jednak obniżyć ceny dla osób, które wykupiły karnety, albo w tym sezonie pojawiły się już kilka razy na stadionie w Poznaniu.

„Ważne było dla nas jak zwykle docenienie tych kibiców, którzy są z nami na dobre i na złe” – napisał klub.

I tak, karnetowicze za bilety na mecze z Austrią i Hapoelem zapłacą po 60 i 45 zł, a za starcie z Villarrealem – 105 i 75 zł. Tańsze dla wszystkich będą pakiety na trzy mecze: kosztują 240 i 176 zł (normalne), 192 i 141 zł (dla osób, które w tym sezonie były co najmniej trzy razy na domowych meczach Lecha) bądź 150 i 110 zł (dla posiadaczy karnetów).

Czytaj: Na poznańskich ulicach pojawią się nowe tablice z nazwami ulic

Sprzedaż pakietów, dla posiadaczy karnetów, zaczęła się wczoraj 30 sierpnia o godzinie 13:00 – i potrwa przez tydzień. Wtedy do zakupienia biletów będą mogli przystąpić pozostali kibice. W przyszłym tygodniu ruszy też sprzedaż biletów na mecz z Austrią.