Lodowisko Malta zaprasza wszystkich na taflę!

0
159
W wypożyczalni czekają na Was nie tylko łyżwy i kaski, ale także chodziki do nauki jazdy. Zdjęcie: Facebook/Lodowisko Malta

Poznańskie Ośrodki Sportu i Rekreacji zapraszają od jutra, 28 października na Lodowisko Malta. Sezonowy obiekt stanął jak co roku przy starcie toru regatowego w pobliżu zbiegu ulic Jana Pawła II i Baraniaka.

Miłośnicy jazdy na łyżwach będą mogli przychodzić na Lodowisko Malta codziennie od 8:00 do 22:00. W piątki i soboty korzystać z tafli będzie można jeszcze dłużej, do godziny 23:00. Należy pamiętać o przerwach na czyszczenie lodu, które odbywają się o godzinie 12:30 (15 minut) oraz o 15:30 i 18:30 (30 minut).

Czytaj: Październik miesiącem seniorek i seniorów w Poznaniu!

Cennik

Za 60-minutową jazdę na łyżwach na Lodowisku Malta w dni powszednie do godziny 15:30 trzeba będzie zapłacić 11 zł za bilet normalny, a 8 zł za bilet ulgowy. Po godzinie 15:30 ceny troszkę wzrosną. Trzeba będzie zapłacić 16 zł za bilet normalny, a 11 zł bilet ulgowy.

W soboty, niedziele oraz w dni świąteczne za 60-minutową jazdę na łyżwach trzeba będzie zapłacić 18 zł za bilet normalny i 13 zł za bilet ulgowy.

Na zniżki mogą liczyć rodziny w ramach przeznaczonego specjalnie dla nich biletu oraz posiadacze karnetów. Lodowisko Malta bierze udział w programie OK Poznań. Poznaniacy, którzy odprowadzają podatki w Poznaniu i posiadają kartę OK Poznań będą mogli raz w roku skorzystać z obiektu za złotówkę. Cennik znajdziemy na stronie lodowiska.

Czytaj: Nowe centrum monitoringu w Poznaniu już rozpoczęło działalność

Atrakcje

Na miejscu można wypożyczyć łyżwy, kask oraz chodzik do nauki jazdy w kształcie pingwina lub foki. Lodowisko Malta oferuje również możliwość skorzystania z usług instruktora nauki jazdy. Obiekt oferuje również na miejscu punkt ostrzenia łyżew.

Wieczorami w piątek i soboty (od godziny 19:00) Lodowisko Malta tradycyjnie zaprasza na Ice Party. Podczas tego wydarzenia goście będą mieli kolorowo oświetloną taflę, a muzykę będzie puszczał profesjonalny DJ. Pierwsze Ice Party odbędzie się już w ten weekend.

Warto śledzić ich stronę na Facebooku, aby być na bieżąco.

Lodowisko Malta, Poznań. Zdjęcie: Facebook/Lodowisko Malta